Banesa me qera ne qender te Qafa perball furres ..

Shitet nga: Vehbi 06 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne qender te Qafa rr.UCK perballe furres „Buka“, ne katin e katert e mobiluar komplet.
Banesa eshte dydhomeshe (55 m) me kete renditje:

1.Nje dhome fjetje

2.Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari

3.Koridori

4.Banjo

5.Depo (Shpajzi) dhe

6.Ballkoni

Banesa gjithashtu posedon bodrumin e madh rreth 15 m si dhe parkingun e sigurt 24 ore.
Banesa leshohet per familjar (qifte) ose nderkombetar.

Informatat ne tel: +377 44 120 056 (Viber) ose ne email: vehbibehluli@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim