Banesa në Lagjen Dragodan.

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon. Banesa gjendet ne katin e katert IV dhe posedon ashensor.

Cmimi për m2 është 950 Euro
Cmimi Total: 69,350.00 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim