Banesa në qendër te Prishtines

Shitet nga: Arif Dje 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. UÇK Qendër
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Në Qendër të qytetit në rrugën UÇK afër restoran "De Rada", shitet banesa 2 dhomëshe në katin e III. Banesa është ndërtim i vjetër dhe i ka neto 54 m2 (bruto i ka 75) me një bodrum në shfrytëzim.Mbrapa ndërtesës është parkingu per vetura vetëm për banorët e ndërtesës. Banesa ka 1 dh gjumi të madhe, një sallon me kuzhinë, një banjo, një ballkon dhe një shpajz. Banesa prej fillimit ka qenë pronë e shqiptarit. Dokumentacioni e ka ne rregull dhe përkthimi bëhet brenda ditës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim