Banesa ne Breg Diellit - Standarti - 0549

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 08 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kompekksi Standarti
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0549

Lokacioni: Kompleksi Standarti te Fura Qerimit 2

Siperfaqe 66m2

Kati 6

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking privat ( Garazhd )
- Depo ne Podrum
- Mirembatje te Hymjes
- Sigurim
- Maqin enve
- Klim

- Posedon Leje ndertimi dhe eshte ne proces te Pranimt Teknik

Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja

Çmimi 68.000 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim