Banesa ne Breg Dillit ( Banesat e kuqe )

Shitet nga: Future Invest Sot 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Dillit
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg Dillit ( Banesat e Kuqer ) te posta e vogel perball me kopshtin e femijeve kati i 2 , siperfaqja me fletposeduse 69m2 kurse ne shfrytzim mbi 75m2 rendijta Dy dhoma gjumi , Dhom neje . Kuzhina ndamas . banjo . ballkon dhe podrum 14m2 e renovume pjesrisht dritare tplastikes banjot e renovume dera e hyrjes e blindume qmimi 100.000 perkthim i menihershum ne kataster me fletposeduse.


Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim