Banesa ne Bregun e Diellit N. "Standart"

Shitet nga: Omega 19 Qer 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregun e Diellit
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e reja te Standardit , banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 82m2 , ka sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , banjo , wc , ballkon. Banesa gjithashtu posedon garazh dhe podrum. Banesa ka ngrohje qendrore dhe sistem te ujit 24 ore. Cmimi eshte 67.500€.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 / 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim