Banesa ne Bregun e Diellit te Maxi

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

Banesa gjindet ne rr. Xheladin Hana te Maxi dhe Taxi Vip

Siperfaqja 65m2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit

- Sallon

- Kuzhin

- Shpajz

- Banjo

- Ballkon

- E momibular komplet

- Nzemje qendrore


Qmimi 59.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim