Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Lumi Abazi 21 Mar 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine Bregu i Diellit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne bregun e diellit ne katin perdhese.
Banesa ka nje sallon te madh, kuzhine ndaras, shpajz, ballkon, dhe banjo.
Banesa gjendet tek posta e vogel te banesat e kuqe 5 kateshe, me dokumentacion te rregullte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim