Banesa ne Dardani Bill Kllinton

Shitet nga: 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani Bill Kllinton afer Viva market ne katin e gjashte me lifte me renditje dhomen e dites me kuzhine, dhomen e gjumit, koridor, banjo dhe ballkon 43m2 ne vendim hapsir brenda baneses eshte 50m, banesa eshte e renovuar dhe e mobiluare me pozite Lindje
Cmimi 56.000 e i negociushem
Bejm edhe ndrrim me banes me te madhe 80 deri 90 m2 ne lagjet Ulpiana dhe Dardania











Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim