Banesa ne Dardani Sante te nenkalimi*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Dje 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
hitet banesa ne Dardani Sante kati 5, e renovuar ne tersi para dy vitev banesa me dokumenta ka sip.66.7m2 kurse hapsir reale afer 85m2, dokumentacion eshte ni rregulla bartja mund te behet menjher , ka paje nga rruga kryesore, dhe ka kete renditje:

– Dhoma dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim