Banesa ne Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 90 m2, gjindet ne katin I,II dhe III.

Cmimi 750 euro /m2

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim