Banesa ne Kishnic

Shitet nga: FARUK ZEQIRI 25 Dhj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 500 EUR   32 900 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë

BANESA GJENDET NE KISHNIC, e privatizuar me dokumentacjon te rregullt , MADHSIA 147m 2, dhe OBORRIN + AFER 8 ari , KA 4 DHOMA FJETJE , SALLONIN, KUZHINEN, BANJO, KORRIDORI , BALLKONI ESHTE I MBYLLUR ME XHAMA DHE BODRUMI.
TE INTRSUARIT MUND TE LAJMROHEN NE TEL: 044 786 411 OSE 049 215 044. QMIMI
30000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim