Banesa ne Lagje te Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InOn-Desing and Construction 14 Gsh 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Kompleksi banesor Blini ju ofron nje ambient komod per jetes,
Kompleksi banesor Blini ju ofron hapsira te perbashkta,gjelbrim,kend te lodrave edhe parking mbi 5000m^2
Banesat gjenden ne Lagje te Spitalit 200 metra nga rrethi te eulexi.

Tipet e banesave

T1 =1+1=50m^2 (nje dhome gjumi + sallon me kuzhine)

T2=1+1=54m^2 (nje dhome gjumi + sallon me kuzhine)

T3=1+2=84m^2 ( dy dhoma gjumi + sallon me kuzhine)

T4=1+2=87m^2 (dy dhoma gjumi + sallon me kuzhine)

Blerjen e banesave mund te behet edhe mes Raiffeisen Bank pa pasur nevoj per hipotek dhe banesat perfundojne ne Mars te vitit 2017

www.inon-ks.com
049 707173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim