Banesa ne Lagjen Dardania-Prishtine

Shitet nga: Shitet Banesa 14 Shk 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesa 45m/2 ne Lagjen Dardania, gjindet afer stacionit te Autobusave ne Prishtine, banesa ka pamje nga rruga kryesore.
- Banesa ka kete renditje :Salloni,dhoma e gjumit,kuzhina,koridori dhe banjo DMTH 45m/2 NETO me Dokumentacion
Ndertim i Vjeter, Gjindet Ne katin e 2-te i bashkangjitet edhe Podrumi i cili eshte 15m/2 qe ceket edhe ne Dokumentacion qe eshte bashke me Banesen.
- Banesa ka Dokumentacion te rregullt, perkthimi i menjehershem.
SHITET NGA VET PRONARI
- Tel: 045/676705


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim