Banesa ne NARTEL CENTER. kati 5 dhe 14.

Shitet nga: Petriti 03 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: ne objektin e NARTEL CENTER
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa posedon 1 dhome gjumi.
qendrimin ditor dhe kuzhinen.
banjo.
ballkon.
korridor.
pamja e baneses esht kah JUGU.
qmimi per kati 5 esht 1200 euro.
qmimi per kati 14 esht 1000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim