Banesa ne Prishtine ( ulpiane )

Shitet nga: veton latifi 09 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bulevardi i deshmoreve
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana D/1 , kati i trete perballe Albi-Market (rr.Bulevardi i deshmoreve)
Siperfaqja e baneses eshte 43m2 bruto ( 37m2 neto ).
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine, tryezari dhe shpajzi
– Nje Sallon
– Koridori dhe banjo
Banesa eshte e renovuar, po ashtu ka parking te mjaftueshem.
Cmimi eshte 55.000 euro.
Kontakti me pronarin e baneses:
Permes Tel = +381638222518
mail = sefedin.latifi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim