Banesa ne Prishtine me sipefaqe prej 129 m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup Sot 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 129 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine me sipefaqe prej 129 m2 ne Dragodan.
Banesa posedon :
-Tri(3) dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
-Terrase
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim