Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Urbangrup Sot 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine!
Banesa gjendet rruges per Germi me siperfaqe prej 110 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te
Banesa posedon :
Tri dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Dy banjo
Terrase
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (ne oborrin e xhamise se madhe)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim