Banesa ne Prishtine

Shitet nga: fatmir 18 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr.Sali Nivica Bregu Diellit nr 12
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen nje(1) dhomshe ose Garsonjer me madhsi prej 36m katror ne Breg te Diellit,banesa ka ni dhome dhe kuzhinen gjithashtu edhe banjon me ballkon,banesa esht me leje te ndertimit dhe ne emer te pronarit egzistus,banesa esht ne katin e katert(4) dhe esht e mobiluar si dhe posedon Ashensor dhe parking para baneses,per ma shum info...
fatmiri
tel +37744160193 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim