Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Bekim 01 Krr 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane soliteri 2 banesa 51 te Fontana
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane soliteri -II- Kati 12 nr. 51 Pa ndermjetesim,
Lokacioni i baneses eshte ne nje vend shume te pershtatshem dhe ka pamje shume te bukur ku shihet i gjithe qyteti, park perreth parking te mjaftueshem dhe hapsira per femije.
Banesa ka kete renditje: nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon, ashensori eshte ne funksion dhe ne gjendje te rregullt me kartel,dhe e renovuar
Per te dhena ma te hollesishme na kontaktoni ne nr. 045 610 647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim