Banesa ne Qender afer kino "ABC"

Shitet nga: Omega 15 Jan 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender afer kino "ABC", banesa eshte ne katin e pare, me siperfaqe prej 69m2 ne dokumente, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, dy ballkone. Banesa ka pamje ne te dy anet e objektit, ka pozite shume atraktive per banim ose zyre. Cmimi eshte 155.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim