Banesa ne SHITJE ne Arberi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LISI estate agent 29 Qer 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arber
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
#Banesa është në lagjen #Arberia, kati V, sipërfaqe prej 100 m2 dhe ka:

* dhomë dite me #kuzhine dhe ballkon,
* 2 #dhoma #gjumi (dhoma kryesore me #banjo),
* dhomë #pune,
* banjo dhe wc.

Çmimi 97.000 #Eur.

për më tepër prona mund të vizitoni faqen tonë në FB duke klikuar në link: www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate ose na kontaktoni ne nr. tel. +386 49 406 409 (#Viber) apo e-Mail: banesat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim