Banesa ne Shitje

Shitet nga: Avni 26 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ofroj dy banesa ndertim i vjeter ne shitje ne Prishtine : Ulpiane K-5, Sip.50 m2, e renovuar çmimi 55.000€ dhe Bregu i diellit 2, K-perdhese, Sip.45m2, e renovuar, çmimi 38.000€. Tel.kont.044 dhe 049/176423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim