Banesa ne Shitje Dydhomshe ne Bregun e Diellit t..

Shitet nga: 17 Krr 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa Dydhomshe ne Bregun e Diellit, 56m2 ne vendim banesat e kuqe afer Ambullantes ne katin perdhese ka Sallonin, Kuzhinen, Dhomen e Gjumit, Ballkonin e Renovuar dhe e Mobiluar Cmimi 55.000eBegu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim