Banesa ne Ulpian C5 kati i katert

Shitet nga: xxxxx 21 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa - Banesa Gjindet ne lagjen Ulpiana C5 kati i 4 - Banesa posedon 66m2 ndertim i vjeter Banesa osht tersisht e renovuar dhe e mobiluar qmimi sipas marrveshjes informatat ne tel : 044 685 487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim