Banesa ne Ulpian Te Posta e Madhe-Kodi 0107

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Maj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Posta e Madhe
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani te Posta e Madhe - 0107

Siperfaqja 61 m2. Kati6 me Lift.

Renditjet: 1 dhom, sallon, kuzhin me trapezari, ballkon. 2 shpajza dhe 1 shpajz e perbashket me kolektiv.

Banesa eshte shum e pershtatshme per jetes

Qmimi 1200 Euro m2.

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim