Banesa ne Ulpiana D9 H5

Shitet nga: Edis 06 Gsh 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiana D9 H5
Sipërfaqe: 57.46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiana D9 H5 kati i IV. Banesa i ka gjithsej 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon. Posedon bodrum te vogel.Banesa eshte 100m larg shkolles fillore Hasan Prishtina.Eshte banes e ndertimit te vjeter, me aktvendim te vjeter i ka 57.46m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim