Banesa ne Ulpiane ne Shitje te Arsenali*

Shitet nga: Besim Sot 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
- Shes Banesën 67m2 e cila ndodhet në Lagjen Ulpiana dhe ka qasje nga rruga kryesore.

- Banesa ka 67m2 NETO te shfrytëzueshme - pa e llogaritur hapsiren e ballkonit);;
- Banesa ndodhet ne Katin e 3-të;
- Banesa është dhe
- Ka dokumentacion te rregullt (perkthimi I prones mund te behet menjeher);
Banesa ka kete rendtije

- Dhom dite me kuzhin
-2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Teras


Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 667 997
049/ 601 666 Viber
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim