Banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 12 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1,5 dhomeshe e renovuar dhe e mobiluar ne Ulpiane me siperfaqe prej 37m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa ka sallonin e madh,qendrimin ditor me kuzhine dhe trepezari,korridorin,shpajzin dhe banjon. Çmimi:55000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim