Banesa ne katine e dyte ne rrugen B

Shitet nga: Begu 22 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rrugen ''B'' me 65m2 ne katin e pare
me renditje: Salloni me kuzhine, dhoma e gjumit, koridor, banjo dhe ballkoni Cmimi 730 e m2


Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim