Banesa ne kodren e diellit me dy dhoma

Shitet nga: 17 Krr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne k.e diellit me 82.70 m2 me renditje salloni me kuzhine. Dy dhoma gjumi. Koridor. Banjo dhe ballkon.Cmimi 790 e m2

Banesat qe jan te lira:

63m2
82.79m2
99m2
163m2Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim