Banesa ne lagjen Arberia

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 560 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Arberia ish dragodan mrapa ministrise se shendetesise.
Banesa ka 68 m2 dhe eshte ne katin e 4-te
Ka kete renditje, sallon dhe kuzhine sebashku, dhome te fjetjes, shpajze , banjo dhe ballkon
cmimi per m2 eshte 670 eura dhe shitet e mobiluar.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283


Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim