Banesa ne lagjen Kalabria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 92 m2 , gjindet ne katin I,II dhe III.

Cmimi 750 euro /m2

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim