Banesa ne rrugen B ndertesa LINPROJEKT

Shitet nga: Begu Dje 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen ''MATI-1'' Prishtine Rruga B, banesat e LINPROJEKTIT.me siperfaqe 60m2 ne katin e tretë. Banesa eshte e mobiluar, dhe ka renditjen: Dhome dite me kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo, koridor dhe ballkon.
* vendi: Prishtine
* Lagjja: "Mati-1" banesat e LINPROJEKTIT
* Kati i 3
* 60m2
* Sallon
* Kuzhine
* 1 Dhome gjumi
* Ballkon
* Ngrohje qendrore me rryme
* Çmimi 67.000e
* Po ashtu banesa posedon edhe bodrum - cmimi 2000 e
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim