Banesa ne rrugen B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" 14 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne rrugen B, kati IV - posedon 120m2 me 3 dhoma gjumi. Gjithashtu ka garzhe dhe podrum.
Banesa eshte e gatshme per banim.

Cmimi 950euro/m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim