Banesa ne shitje lagjja Ulpiana te Fontana 76 m2

Shitet nga: Ulpianë Sot 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Ulpiana, te fontana ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe ka dokumentacion te rregullt. Perkthimi behet menjehere te Noteri. Jam pronar i kesaj banese qe nga viti 1967. Banesa eshte ne gjendje shum te mire dhe ka kete renditje:

A) Salloni
B) Dhome e madhe gjumi
C) Dhome mesatare gjumi
D)Kuzhine te veçant
E) Ballkon
F) Koridor
G)Banjo/WC

VEMENDJE!
Muret qe jan ne foto me ngjyra te ngjryshme tani jan te gjitha me ngjyre te bardhe.


Ne dokumentacion eshte 70.2m² mirpo hapesire shfrytezuese i ka mbi 76m². Banesa gjindet ne katin e VII, lifti punon 24 ore, uje me pomp nese ka ne katin e I-re uje ka edhe ne te VII-in.
Per ma shum kontaktoni ne numer te telefonit apo ne Viber ose per mes e-mail-it, perndryshe sms-at me tel nuk i kthej.

Vali.pr07
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim