Banesa prej 61m2 ne Prishtine

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa prej 61m2, kati 7, me ngrohje qendrore Termokos.
Banesa ndodhet ngjitur me TMK-ne ne lagjen Kalabria afer rrethit ne Prishtine.
Banesa ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, nje banjo, nje korridor, nje ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe momentalisht eshte e leshuar me qera. Mobilet nder te tjera perfshijne edhe kondicionerin, pajisjet e modeleve bashkekohore te kuzhines, makine per larje robash, televizor.
Banesa eshte e legalizuar dhe e regjistruar ne kataster komunal .

Ndertesa eshte jashtezakonisht e mirembajtur dhe cilesore.

çmimi:65.000Euro shum pak i diskutueshëm

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim