Banesa prej 72 m2 ne Durres dhe ndrohet

Shitet nga: Bylent 03 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 45.000 euro eshte ne durres kati 1 ka 72m katror afer kali i trojes eshte 100 metra afer pllazhit ka nje dhom bashk me kuzhin edhe nje dhom te fjetes ka banjo dhe ballkon e ka edhe depoziten e ujit eshte komplet me mobile te gjitha senet elementare qe i nevoiten baneses ne foto jan origjinale a po edhe ndrohet me banes ne prishtine per me shum informata ne tel +37744 661 893 ose +37744 479 677 ne prishtine qmimi eshte i volitshem ju lutem ata qe thirin prej ores 17 00 se jam ne ne pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim