Banesa prej qendres treg.drejt ambullantes

Shitet nga: Begi Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kodren e diellit banesat e kuqe ne katin e pest 65m2 ne vendim me renditje Salloni i madh dy pjesesh, kuzhina me trapezari, dhoma e gjumit, dhoma e punes, koridor, banjo, dhe ballkoni Cmimi 75.000 e

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim