Banesa te Ambasada e Zvicrres me dy dh.gjum

Shitet nga: Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Ambasada e Zvicrres 67m2 ne katin e dyte me renditje salloni me kuzhine dhe trapezari, dy dhoma gjumi koridor banjo dhe ballkon, banesa eshte e kompletuar me mobilje Shesim edhe garazhen ne te njejten ndertes.
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim