Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 035

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr.Xhavit Mitrovica
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 035

Lokacioni: rr. Xhavit Mitrovica afer Teatrit Dodona, Fures Rekord

Siperfaqe: 43 m2

Kati: 1

Renditjet:

- 1 Dhom

- Sallon me Kuzhin

- Banjo


Banesa hymjen dhe pamjen e ka ne rrug kryesore

Çmimi 47.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim