Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 069

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Sot 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Afer Parkut Qytetit te Albi Market
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa te Sllovenia Sportit - Kodi 069

Banesa gjindet te Parku i Qytetit. Adresa Rr: Gustav Majer 8/2 Kati 1.

Ka keto renditje: 65 m2, 1 Mega Sallon Ditor, Kuzhin, 1 Dhom gjumit, Korridor, Banjo, Ballkon. E rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern. Banesa shitet komplet e mobiluar me ketë Çmim.

Çmimi 61.750 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim