Banesa te Sllovenia e Sportit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesat gjinden te Sllovenia e Sportit :
85m2 - kati I dhe
85m2 - kati IV.

Cmimi 900 euro/m2

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim