Banesat e reja, Driloni Group, lagje e Muhaxherve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e Muhaxherve
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat e reja nga Driloni Group ne lagjen e Muhaxhereve. Eshte ndertim shume profesional, te gjitha materialet dhe pajisjet jane te cilesise se larte, siguri dhe monitorim me kamera, gjelbrim dhe kende lojrash per femije, parkingje dhe 2 kate garazha nentokesore, uji dhe rryma 24 ore. Banesat kane keto madhesi;
- banesa 45.8m², kati i 4, 8, 9, dy dhomeshe, qmimi 850 euro per m2
- banesa 61.0m², kati i 5, 8, 9, dy dhomeshe, qmimi 820 euro per m2
- banesa 70.5m², kati i 6, 9, tre dhomeshe, qmimi 850 euro per m2
- banesa 81.2m², kati 1, 3, 9, tre dhomeshe, qmimi 820 euro per m2
- banesa 82.1m², kati i 2, 3, 8, 9, tre dhomeshe, qmimi 820 euro per m2
Garazhat jane me qmim 6.000 eur0, diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim