Banesat e reja ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Agjensioni Dion 13 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat e reja 106.5m2, 87m2 dhe 60.5m2, kati i 7-te, ne lagjen Mati 1.Banesat jane te gatshme dhe kane keto te dhena:
Banesa 4 dhomeshe 106.5m2, ne katin e 7-te, orientimi Jug,
- salloni me kuzhine e trapezari, 3 dhoma gjumi, depo, banjo, tualet, koridori, hyrja, terasa
Banesa 3 dhomeshe 87m2, kati i 7-te, orientimi Jug-Lindje,
- salloni me kuzhine e trapezari, 2 dhoma gjumi, depo, banjo, tualet, koridori, hyrja,
Banesa 2 dhomeshe 60.5m2, kati i 7-te, orientimi Veri-Perendim,
- salloni me kuzhine e trapezari, 1 dhome gjumi, depo, banjo, koridori
Qmimi eshte 800 euro per m2,
Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim