Banesat ne Lagje Muhaxherve - Kodi 0429

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 09 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjen e Muhaxherve
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 0429

Lokacioni: Kompleksi Pozhegu Brothers

Siperfaqet:

- 56.25 M2
- 57.10 M2
- 63.39 M2
- 71.61 M2
- 83.88 M2
- 84.36 M2
- 98.27 M2
- 109.58 M2
- 113.62 M2

Renditjet:

-56.25 M2- Dhom-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-57.10 M2- Dhom-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-63.39 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-71.61 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-83.88 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-84.36 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-wc-Ballkon-Koridor

-98.27 M2- 2 Dhoma-sallon me kuzhin-2 Banjo-Wc-Ballkon-Koridor

-109.58 M2- 3 Dhoma-Sallon me Kuzhin-2 Banjo- Wc-Ballkon-Koridor

- 113.62 M2- 3 Dhoma-Sallon me Kuzhon-2 Banjo-2 Ballkona- Wc-Kordor

KUALITETI:
Veçori tjetër janë materiale që mbrojnë banorin kundër zhurmës me mure te dyfishta ne mes fqinjëve, aplikojmë dyer me sistem sigurie kundër vjedhjes. Inxhinierat tanë aplikojin penda siezmike, traje të lëshuara që mbrojnë objektet tona banesore në rast të termeteve të MSK apo Magnitudes M=7.5 sipas shkallës se Gutenbergut dhe Rihterit

Çmimet:

Kati 1-6 849€ /m2
Kati 7-10 799€ /m2
Kati 11 749€ /m2

Vendparkingu: 5000€

Depo: 250€ /m2

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim