Banese te kafet e vogla

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" 14 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë ne shitje te kafet e vogla. 66m2 me dokomente, ndersa 75m2 faktike, kati i II, me 2 dhoma gjumi si dhe podrumin.

Parkingu eshte i siguruar me mbikeqyrje te kamerave 24/7.

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim