Banese 35m2 me mobile n'qender te Dodona!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dodona
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte garsoniere ku ka nje dhome dhe kuzhinen e ndare,eshte komplet e mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare.Posedon fleten poseduse,informata 044 249 654(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim