Banese 4 dhomeshe 110 m2 banesat e bardha

Shitet nga: Faton 18 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i diellit 2
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 4 dhomeshe me 110 m2 netto, me dy nivele, kati i peste. Banesa gjendet te banesat e bardha ne Bregun e diellit. Se shpejti ndertohet lifti dhe behet kycja ne nxemje qendrore. Cmimi 69.000 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim