Banese 80m2, Lagjja Mati I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HIG - Hoxha Invest Group 22 Tet 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Enver Maloku p.n.
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
 Distanca e madhe në mes të objekteve,

 Ujë të pijshëm 24h (Përmes fabrikës së filtrimit),

 Ujë të ngrohtë dhe ngrohje qëndrore 24h (Përmes shpimeve gjeotermike në tokë dhe sistemit solar),

 Furnizim të rregullt me Energji Elektrike 24h,

 Sistemi i Mbeturinave (Përmes kanaleve në korridore),

 Qendrën Tregtare me mbi 30.000m2,

 Qendrën për Rekreacion (Argëtim),

 Qendrën për Wellness (Pishinat, Saunat, Dhomat e Masazhit dhe Qetësisë),


 Sigurim në hyrje të objekteve 24h,

 Vëzhgim me Kamera dhe Alarme për mbrojtjen e pasurise tuaj,

 Parking nëntokesor për çdo familje,

 Mundësia e ndarjes brenda banesës sipas preferencave tuaja,

 Mundësia e përzgjedhjes së materialeve të interierit,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim